Opis
MetafenZawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.Składniki/Substancje aktywne:Każda tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamoluDawkowanie:Dorośli: jednorazowo 1 lub 2 tabletki. W razie konieczności dawkę powtarzać do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. Młodzież w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę. Należy stosować po posiłkuPrzeznaczenie:Wskazania do stosowania:- bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle- gorączkaWarunki przechowywania:Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.Uwaga! Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Jednoczesne stosowanie z innymi preparatami i/lub lekami należy skonsultować z lekarzem.