Opis
Vicks SymptoMedAromat pomarańczowy.Składniki/Substancje aktywne:Każda saszetka zawiera:Paracetamol - 650 mgFenylefryny wodorowinian - 16 mgChlorfenaminy maleinian - 4 mgDawkowanie:Dorośli: jedna saszetka co 4-6 godzin (cztery do sześciu razy na dobę) Nie należy stosować więcej niż 6 saszetek w ciągu 24 godzin. Sposób podawania: zawartość jednej saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej, lecz nie wrzącej wody (najlepiej w połowie szklanki wody) Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury odpowiedniej do piciaPrzeznaczenie:Vicks SymptoMed jest przeznaczony do leczenia objawów przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok przynosowych z tworzeniem wydzieliny.Warunki przechowywania:Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.Uwaga! Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Jednoczesne stosowanie z innymi preparatami i/lub lekami należy skonsultować z lekarzem.