Opis
Vicks SymptoMed MAX 10 saszetekSkładniki:1 saszetka zawiera:- Paracetamol - 1000 mg- Fenylefryny wodorowinian - 16 mg- Chlorfenaminy maleinian - 4 mgSposób użycia:Zawartość jednej saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej, lecz nie wrzącej wody. Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury odpowiedniej do picia.Dorośli: 1 saszetka co 6-8 h (trzy lub cztery razy na dobę). Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciagu 24 h. U niektórych pacjentów konieczne jest zmniejszenie dawki. Przeznaczenie:Przeznaczony do leczenia objawów przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok przynosowych z tworzeniem wydzieliny.Przechowywanie:Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Uwaga!Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.Jednoczesne stosowanie z innymi preparatami i/lub lekami należy skonsultować z lekarzem.