Opis
Theraflu Zatoki- udrażnia nos i zatoki- zmniejsza ból głowy i zatok- działa przeciwgorączkowoSkładniki/Substancje aktywne:1 saszetka zawiera: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg oraz substancje pomocnicze.Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance (około 250 ml) gorącej, ale nie wrzącej wody. Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Przeznaczenie:Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy)Warunki przechowywania:Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.Uwaga! Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Jednoczesne stosowanie z innymi preparatami i/lub lekami należy skonsultować z lekarzem.